Slovensko - X-BIONIC SPHERE 2020RESORT X-BIONIC SPHERE: DOVOLENKA NA SLOVENSKU, SKORO AKO PRI MORI!

Osobne sme otestovali jedinečný letný dovolenkový produkt. Luxusný a moderný športovo-rekreačný rezort s takmer prímorskou atmosférou, aquaparkom aj animačným klubom. Ideálna ponuka pre rodiny s deťmi ale aj pre náročných klientov, ktorí si nájdu svoje pokojnejšie oddychové zóny.

Celý hotel je na vysokej úrovni a tohtoročná možnosť trávenia dovolenky je unikátna a v budúcnosti sa už možno nezopakuje. Tento komplex už privítal aj množstvo svetových celebrít ako napr. Bill Gates či Michael Douglas. V porovnaní s inými slovenskými hotelmi a s prihliadnutím na vysokú kvalitu služieb a fantastickú vybavenosť areálu, považujem aktuálne ceny za naozaj výhodné. Obrovským benefitom je pobyt detí do 13 r. úplne zdarma! Termíny sú možné na 4 (Št-Ne), 5 (Ne-Št) a 8 dní (Ne-Ne). Pri týždňových pobytoch navyše dostanete darčekovú kartu v hodnote 30€/dospelý a 15€/dieťa, ktorú môžete využiť na služby, stravu či nápoje.

Vybavenie komplexu je mimoriadne bohaté, nájdete tu profesionálne športoviská, dobrodružno-náučné ihrisko AdventureLand, bazény plavecké aj oddychové (čistené kvalitnou ozónovou dezinfekciou), aquapark (neobmedzený vstup), krásne trávnaté plochy s plážovým servisom v cene, pieskové ihrisko na plážové športy, nafukovaciu Ninja dráhu v bazéne, príjemné wellness centrum, kino s tuli vakmi (1 premietanie v cene), bufety, reštaurácie, trojpodlažné fitness centrum, jazdecké centrum, konské preteky, požičovňu bicyklov (1 hod zdarma), biliard zdarma, bowling, atď. Je toho naozaj dosť.

V období 5.7.-2.8.2020 je pripravených 20 slovenských animátorov v rámci rodinného klubu Planet Fun, ktorí sa postarajú o skvelý program pre deti (Mini klub 4-8 r., Maxi klub 9-12 r. aj Teenage klub 13-25 r.) ale aj pre dospelých (športové hry, joga či rôzne párty akcie). V rámci projektu športovej akadémie sa deti môžu zlepšiť v plávaní, futbale, tanci či fitnese.

Hotel disponuje viacerými typmi izieb, všetky sú však priestranné, čisté a moderné. Všetky lôžka sú pevné a plnohodnotné, takže aj deti, ktoré majú pobyt zdarma, sa vyspia na pohodlnej posteli.


V cene pobytu je zahrnutá polpenzia, teda raňajky a večere formou bufetu. Hlavná reštaurácia je vybavená v modernom štýle a podčiarkuje dovolenkovú atmosféru hotela. Výber jedál tu nie je nijako extrémny, ale kvalita je dobrá. Nájdete tu aj á la carte reštaurácie, ktoré sú spoplatnené, no poskytnú gurmánske zážitky vysokej úrovne. Nechýba ani škola varenia, bary, či vonkajšie bufety na ľahký obed.

Hotel je situovaný v krásnom prostredí na brehu Dunaja na okraji mestečka Šamorín, vzdialenom iba 15 km od Bratislavy. Pri niekoho bude idylická letná atmosféra podunajského regiónu až prekvapujúca. Tak ako pri štandardných prímorských zájazdoch, aj tu si môžete dovolenku spestriť fakultatívnym výletom. V blízkom okolí nájdete golfové ihrisko, závodný okruh Slovakia Ring aj zvierací Malkia Park. Rovinatý terén a dobre vybudovaná infraštruktúra cyklochodníkov priamo pri Dunaji láka na prechádzky, beh a najmä cyklistiku. Ak si chcete priviezť vlastný bicykel, v hoteli Vám na neho poskytnú priestor. Bicykle si samozrejme môžete aj zapožičať a navyše tu funguje aj stanovisko zdieľanej mobility, ak sa chcete previezť do neďalekého centra Šamorína. Ak prichádzate zo vzdialenejšieho regiónu, pobyt môžete spojiť aj s návštevou pozoruhodností nášho hlavného mesta.

Keď hladáte dovolenku na Slovensku, ktorá by sa aktivitami a atmosférou približovala k plážovým pobytom, táto ponuka je práve pre Vás. Treba však rátať s tým, že ceny budú stúpať a tak netreba čakať, ale rezervovať svoj pobyt čo najskôr.

Novinky

Partneri

Facebook

Kontaktujte nás