15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Nemecké CK

Blízkosť a výborná dostupnosť viedeňského letiska k slovenským hraniciam ho predurčuje byť zaujímavou alternatívou k odletom zo Slovenska. V niektorých prípadoch môžu byť ponuky nemeckých touroperátorov cenovo výhodnejšie. Týka sa to najmä rôznych exotických destinácií či letovísk a termínov, ktoré slovenské cestovné kancelárie v ponuke nemajú.

Aby bola Vaša dovolenka naozaj taká, ako si predstavujete, je však pri výbere zájazdu od nemeckých touroperátorov potrebné veľmi pozorne sledovať, čo vybraná ponuka zahŕňa, nakoľko poskytujú veľké množstvo typov izieb, stravovania alebo dopravy.

CK Destinator Vám efektívne pomôže vyhnúť sa týmto nástrahám a vypracuje Vám ponuku zájazdov nemeckých cestovných kancelárii presne podľa vašich požiadaviek, ktorá bude kvalitatívne porovnateľná s ponukou slovenských touroperátorov a bude zahŕňať všetky podstatné náležitosti.

Stačí len do nižšie uvedeného formuláru uviesť Vaše požiadavky:

 
Meno:
E-mail:

Telefón:

Vaše požiadavky (destinácia, počet osôb, letisko, termín, hotel, strava, atď. ):

Novinky

Partneri

Facebook

Kontaktujte nás