15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Lindos Princess Beach

areál hotel bazén hotel vstupná hala areál ubytovanie v záhrade pláž pláž pláž izba family izba štandardná izba family izba pláž pláž pláž pláž bazén minigolf pohľad bar pri bazéne fitnes vnútorný bazén cvičenie v bazéne areál voľnočasové aktivity tobogán bazén detský bazén detský bazén detský bazén detský bazén amfiteáter voľnočasové aktivity areál bazén bazén areál ihrisko recepcia
Destinácia: Grécko, Rhodos, Lardos
Kód zájazdu: 1064635
Cena od: 623 €
Príplatky od: 230 €
Doprava: letecká
Termín: 22.09.2020 8/7 dní/nocí
Obchodník: 36356441
Kód termínu: 47057584

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi
Lindos Princess Beach Typ ubytovania: Skryť popis
Grécko, Rhodos, Lardos Strava:
Nádherný komplex s výbornou polohou priamo pri krásnej pláži s vysoko kvalitnými službami odporúčame pre náročných klientov aj rodiny s deťmi.  V hlavnej sezóne detský klub.
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od letiska: 55 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Zobraziť úplný popis
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Novinky

Partneri

Facebook

Kontaktujte nás